Fridababy Windi rektální rourka 10 ks

Garantovaný nákup z Nejhracka.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 106 572 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 981 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta100 Kč63 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč9 784 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta80 Kč592 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč99 % • 1 046 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 433 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 88 312 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 1 252 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 016 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 57 159 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 18 258 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč94 % • 11 807 recenzíDalší informace

• praktické
    • nevím

Rourka je rychlá, bezpečná, bez zbytečných léků pomáhá. Nosím vždy s sebou v kabelkce, nebo v tašce na kočárku, používám na návštěvě, ale hlavně doma po koupeli. POužití je jednoduché, takže ho zvládne i tatínek nenbo babička, dokonce i strejda už to dělal.

• funguje

Díky vyzkoušení rektálního katetru spí naše Timuška dlouhé noci. S jeho pomocí se krásně vyprdí, vykaká a tu a tam jsou bolesti bříška, které se u nás objevovaly. Na zkoušku jsem vysadila i probiotika, které jsme na břicho do teď používali a hle, je klid. Perfektní je návod na krabičce, který usnadnil manipulaci s trubičkou, co si budeme povídat, před první aplikací jsem se bála, ale podrobný popis mi pomohl k pozitivnímu a zdárnému konci.

• jednoduchost manipulace
    • snadná údržba

Oba synové dost často trpěli na bolení bříška způsobené ať už kolikou nebo jen plynatostí. Hledala jsem vždy jinou vhodnou alternativu než jsem sáhla po medikamentech, které né vždy zabrali. Tato rourka je účinná a její použítí je velmi snadné a rychlé.

Windi je dutá trubička vynalezená lékaři, která bezpečně, přirozeně a okamžitě ulevuje od plynatosti a zklidňuje koliku - bez nutnosti požití kapek či jiných léčebných prostředků!

Vlastnosti:

• Zdravotnický prostředek tř. 1.
  • Vynalezeno lékaři.
  • Klinicky testováno.
  • Zklidňuje koliku.
  • Bez nutnosti požití kapek či jiných léčebných prostředků.
  • Určeno pro děti od prvního dne života, do 12 měsíců věku dítěte.
  • Jednoduché a bezpečné použití.
  • Recyklovatelné.
  • Bez obsahu latexu a BPA (škodlivá organická sloučenina ze skupiny bisfenolů běžně používaná při výrobě plastů).
  • Balení obsahuje 10 ks rektálních katetrů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč95 % • 3 171 recenzíDalší informace

• praktické
    • nevím

• funguje

• jednoduchost manipulace
    • snadná údržba

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč95 % • 3 171 recenzíDalší informace

• rychlý účinek
    • vše ok

Jsem velmi spokojená. Rourka je velmi účinná a působí a velmi efektivně a hlavně funguje. Syn se často budí s bolestí bříška a po pravdě jsem nečekala, že bude působit tak rychle. Už jsem tuto rourku doporučila i mé kamarádce a je nadšená stejně .

• skvělé pomůcka
    • rychlá pomoc
    • vše ok

Opravdu super věc. Jsem ani nevěřila, že rourka může takto zabrat. Je to super. Dcera se často budila s bolestí bříška a já nevěděla co s tím. Teď už vím, že během chvíle máme vyřešeno díky rource. Doporučuji

• jsem nadšená
    • vše ok

super pomůcka pro bolavé bříško. Jsem nadšená. Můj syn se často budí a je velmi plačtivý a rourka zabere ihned. doporučila jsem tuto rourku i kamarádkám a jsou velmi spokojené také. Doporučuji všem...

• jsem nadšená
    • bolest ihned zmizí
    • vše ok

Výborný produkt pro matky, které mají doma malé mimi a trápí je bolavé bříško. Vůbec jsem netušila, že může takto rektální rourka pomoci. Můj syn trpí hodně na bolavé bříško a nevěřila jsem, že může takto rektální rourka pomoci. Musím přiznat, že jsem byla trochu skeptická, ale hned po prvním použití musím říci, že jsem nadšená. Bolesti jsou hned pryč a noc je klidná:) doporučuju

• za mě nic

Rourka je velmi účinná a efektivní, pomáhá ihned. Měla by to mít maminka v každé domáctnosti. Moje malá holčička se cítí ihned lépe a nepláče. Ani jí nic nebolí a bříško je ihned klidné a moje holčička taky.

• učinnost
    • nemám výhrady

Super produkt, se který velmi spokojená,. Je mi líto, že jsem o něm nevěděla dříve. Moje první dcera velmi trpěla na prdíky a to jsem protrpěla. Teď s druhou dcerou je to úplně o ničem jiném. Rourka funguje okamžitě!

• balení
    • aplikace

Jsme velmi spokojená s produktem rektální rourka Windi. Velmi mile mě překvapila snadná aplikace. Miminko se nebránilo, já byla klidnější a efekt se dostavil okamžitě. Dále se mi líbí praktický obal, určitě využiju při cestování. Doporučila bych všem maminkám na bolavá bříška miminek.