Hightech Development Electro Antiperspirant

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

Electro Antiperspirant® a Electro Antiperspirant® Sensitive jsou přístroje určené k odstranění nadměrného pocení, zvaného hyperhidróza, na jakékoli části těla. Na jeho vývoji spolupracovali přední lékaři a odborníci na elektrotechniku s více než 40 lety praktických zkušeností. I proto je Electro Antiperspirant® prvním a jediným řešením nadměrného pocení, které během klinického testování prokázalo účinnost u 100% pacientů a pomohlo jim opět normálně žít. Ke každému přístroji je nabízena záruka vrácení peněz a celosvětová doprava zdarma.

• Jsem zcela v suchu
      • Vydrží to extrémně dlouho
      • Poměr cena/výkon
      • Asi nic

Přístroj jsem našel na internetu, je to český výrobek, navíc je tam možnost vyzkoušení. Dorazilo druhý den od objednání, ovládání jednoduché a hlavně to funguje. Nic jiné mne v podstatě nezajímá, jsem praktický člověk.

• prístroj pomáha proti poteniu
      • PODVODNÍCI!!!
      • - V prípade nespokojnosti a v zákonnej lehote na vrátenie tovaru vám nevrátia peniaze za tovar!!!
      • - Keď chcete svoje peniaze naspäť, prestanú odpovedať na e-maily!!!
      • - Pridávajú vlastné falošné recenzie!!!

Vlastním starší electro antiperspirant od rovnakého výrobcu, no jeho používanie je pre mňa takmer neznesiteľné. Mám veľmi citlivú pokožku a používanie atp ma štípe, páli a reže. Preto som sa rozhodla kúpiť si od nich najvyšší model ELITE, pri ktorom sľubovali, že užívateľ nebude cítiť žiadne nepríjemné pocity pri terapii. Bola to blbosť!!!! Používanie prístroja ELITE je rovnako nepríjemné ako používanie najlacnejšieho modelu. Tento model sa ABSOLÚTNE NEOPLATÍ vzhľadom na cenu (bez zľavy 1177 €!!!). Nie je lepší vôbec v ničom, len má iný dizajn a viac gombíkov. Rozhodla som sa ho vrátiť hneď po prvom použití a naďalej používať svoj starý lacnejší prístroj. O vrátenie peňazí som požiadala 16. 11. 2022. Dnes je 21. 3. 2023 = VIAC AKO 4 MESIACE!!!! a výrobca mi peniaze stále nevrátil a prestal komunikovať!!!

PODVODNÍCI!!!

Electroantiperspiranty vyrábajú aj iní výrobcovia a za nižšie ceny. Určite nekupujte od týchto tu!!!

• Je super a funguje!

Elektro Antiperspirant používám od roku 2015, kdy jsem se o něm dozvěděla, neváhala jsem a chtěla ho hned vyzkoušet i přes pro mě vysokou cenu a jsem překvapena, že to nejsou jen sliby, ale fakt funguje. Používám ho s přestávkami, když se začne pocení rukou objevovat, ta si pár terapií aplikuji a je zase pokoj. Také jsem hrdá na to, že je to Český výrobek.

• Kto naozaj stále uvažuje nad kúpou tohoto prístroja, tak nech vypustí z hlavy všetky pochybnosti, pretože electro antiperspirant naozaj funguje!
      • -

Začnem s tým, že som mal veľmi veľký problém. Trpel som nadmerným potením rúk aj nôh. Zvyšok tela bol v absolútnom poriadku ale tieto časti to vynahradzovali dostatočne. Po zakúpení Electro antiperspirant Elite som mal zo začiatku stále pochybnosti, či prístroj na mne bude fungovať, alebo mi vôbec nepomôže. V skutku bol som zúfalý. Po dvoch týždňoch používania (cca 8-9 terapií) potenie na rukách ustúpilo o 99,9%. Ruky sa nepotia už vôbec, teda nezaznamenávam žiadne potenie na rukách a nohách taktiež, tam potenie ustúpilo o niečo skôr(4-5 terapiách). Je individuálne za aký čas to človeku trpiacemu nadmerným potením pomôže, ale výsledok sa pri správnom používaní a dodžiavaní plánu dostaví určite. To vám môžem rozhodne zaručiť:))

• Skutečně funguje! Člověk se prostě po několika terapiích přestane na ošetřovaných místech potit!

Měl jsem to štěstí, že jsem náhodou narazil na webu na Electro Antiperspirant. Díky výborným recenzím a 40denní garanci jsem neváhal a přístroj si koupil. Díky němu jsem se po bezmála 40 letech zbavil otravného a velmi život znepříjemňujícího extrémního pocení na dlaních, nohou a v podpaží. Změnil se mi život. Díky Electro Antiperspirantu mohu podat klientovi ruku bez obav, že to bude pro nás oba nepříjemné, jak je mokrá. Mohu tančit na akci, aniž zcela propotím v podpaží triko. Můžu sportovat, aniž budu mít propocené nohy, ponožky a boty.. . I když mi po dvou prvních týdnech terapie nezabrala, dostal jsem záhy od výrobce individuální plán, který zafungoval již po 3. terapii. Pocení ustoupilo na celé 3 měsíce. Udržovací terapie fungují, takže dnes se již celý rok nepotím, nebo jen tak málo, že to není nepříjemné.

• Opravdu funguje
      • Délka účinku
      • Možnost nákupu na splátky
      • -

Používám Electro Antiperspirant ELITE a je to stoprocentní úspěch. V době co jsem byl půl roku ve Francii jsem přístroj použil pouze dvakrát, ačkoli bylo jaro/léto a celkem horko. Normálně bych se potil jak vůl. Děkuji z celého srdce! Bez váhání doporučuji.

• Zatím je to pro mě ještě těžce uvěřitelné, ale po osmi procedurach na nohou i rukou pocení zmizelo. Uvidím, po jaké době to budu muset zopakovat, ale jsem nadšená, nohy I ruce mám tak suché, že mám potřebu si je mazat krémem, to se mi nikdy nestavalo a už vůbec ne v létě ve vedrech. Jestli se nadměrně potite, je vám trapné někomu podat ruku, nosíte uzavřené boty, aby ostatní neviděli to množství potu na nohou.. Neváhejte už ani minutu, je neuvěřitelný, že celoživotní trápení vyřeší taková blbost :) nevěděla jsem, jestli přístroj neobjednat raději že zahraničí - ještě jsem pokukovala po iontoderma či dermadry, ale jelikož to zjevně funguje jen na el. proudu, který v malém množství působí na určitou část těla měl by to zvládnout každý takový přístroj :) to si spíše zjistěte, který z nich má kvalitní např polštářky do podpaží a celkové vybaveni. Cena je rozhodně napalena, ale ti, kteří tím trpí ví, že za to, aby to už konečně přestalo by dali i mnohem více než 10 tis. Občas to při procedure stipe, poté stačí jen snížit MPa :) Celý život ziju s tím, že na to nic neexistuje, a že je to spíše psychická záležitost - asi znáte ten pocit, kdy víte, že někomu budete ruku podávat a začnete se potit ještě víc.. Ale zřejmě je příčina také fyzická, když něco takového tak dobře funguje. Teď i když na to pocení myslím, tak nic, ani trošička potu :) prostě je to boží a jděte do toho, tu úlevu asi ani popsat nedovedu

• Tak hlavně to, že vůbec funguje tak jak slibujou. Myslím, že každý kdo se bezvýsledně zkoušel silného pocení zbavit, ví jak moc štastná musím být když konečně mám něco, co opravdu zabírá.
      • Neproplácí ho pojišťovna.

Mám electro antiperspirant senzitiv a používám ho na ruce, nohy a podpaží. První jsem řešila podpaží, protože tam jsem se potila tak, že jsem si několikrát denně musela měnit tričko. Přístroj zabral za cca 10 dní a potom jsem pokračovala s rukama a nohama, kde pomohl za 7 dní. Poslední procedůru jsem dělala 8.3, dneska je 17.4. a od té doby se mi ani ruce/nohy a ani podpaží ještě nezačali potit, takže alespoň za mne jednoznačný úspěch.

• Pouzivam od 25.12., od 5.1. jsem bez jedinych znamek zvyseneho poceni hlavy a rukou. Poceni se zatim nevratilo a doufam,ze to tak zustane.

Funguje, what else:)

• 1) Dělá co slibuje - zbaví vás pocení, 2) efekt je neuvěřitelně dlouhej, hned napoprvé jsem byl v suchu přes 2 měsíce
      • Jak psal někdo předtim, tohle by měly proplácet pojišťovny!

Po pročtení všech recenzí jsem nakonec electro antiperspirant nakoupil a teď jsem rád že jsem to udělal. První léto co se mi epotili ruce ani nohy - a tak strašně dlouho!!! to bych přál každýmu.