NaturComp Pearly přirozená antikoncepce

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

zatím ve fázi testování

Produkt nemá žádné parametry.

Proč koupit právě u nás? My Vám k nákupu přidáme dva praktické a vtipné dárky, úzce související s vybraným výrobkem .

Pro přirozenou ochranu před nežádoucím početím.

Určí plodnost ženy pro nejbližších 24 hodin a předpoví plodnost pro následujících 6 dní.

Cenově dostupnější verze (oproti Lady-Comp, viz srovnávací tabulka).

Měření bazální tělesné teploty v ústech 1 x denně po dobu 60 sekund.

Srovnává a vyhodnocuje naměřená data s více než 700 tis. ovulačními cykly.

Výsledky měření jsou zobrazeny na přehledném displeji.

Klinicky ověřený algoritmus.

Spolehlivost 99,3 % potvrzena nezávislými klinickými testy.

Přístroj je malý, lehký a přenosný.

Rychlá a jednoduchá obsluha.

Na rozdíl od hormonální antikoncepce bez vedlejších účinků.

Přesné zachycení nepravidelných cyklů.

Vyloučení nepravděpodobných měření teploty (např. horečka, probdělá noc).

Automatické dopočítávání vynechaných měření.

Ukazatel otěhotnění od 18. dne (plánujete-li dítě).

Vhodné na cesty i pro maminky, které vstávají v noci k dítěti.

Vyráběno přes 25 let v Německu.

Teplotní senzor s přesností na setiny stupně Celsia.

• Spolehlivost
    • Jednoduché měření
    • Horší přehlednost a ovládání
    • Hodně "žlutých" dnů

Používám už asi 7 let a počali jsme během té doby 100% plánovaně 2 děti. Za mě tedy funguje perfektně. Měření je jednoduché a hned vím jak jsme na tom.
    Jediné mínus vidím v přehlednosti údajů a ovládání (ale mám starší verzi) a také v tom, že mi to hlásí docela hodně dní jako žlutých. Reálně se tedy musíme hlídat cca půl cyklu.

• Žádné hormony a látky, které ovlivňují zdraví ženy a její přirozený cyklus.
    • Šetrné k životnímu prostředí.
    • Není nutné si zapisovat, kdy dostanu další menstruaci.
    • Poznávání sama sebe.
    • Cena a výměna baterie cca po 2-3 letech.
    • Dle mého názoru komplikované pro ženy, které dělají na směny, nebo mladé dívky, které tráví noci spíše na akcích než spánkem a vstávají tak pokaždé jinak.

Pearly mám cca půl roku a zatím funguje bezchybně. První měsíce tedy ukazuje spíše červenou (vysoké riziko otěhotnění bez ochrany), ale postupem času se zobrazuje více zelené (tedy dní, kdy ochrana není potřeba). Pro variantu Pearly jsem se rozhodla, protože byla levnější. Nebyla jsem si jistá, jestli mi bude tato metoda vyhovovat. Dneska už vím, že bych si klidně koupila dražší verzi Lady-comp, abych časem nemusela řešit výměnu baterie. Ve výsledku to během životnosti přístroje vyjde cenově stejně. A budu-li uvažovat životnost přístroje cca 10 let (snad i více), tak je i dražší verze přístroje stále o dost levnější než antikoncepce. Jenom je ten jednorázový výdaj za velkou neznámou nepříjemný.

Přístroj jsem si pořídila, protože jsem nechtěla už brát hormonální antikoncepci, kterou považuji za poměrně velké zlo, i když pro mladé dívky a ženy asi nepraktičtější ochranu. S partnerem děti ještě nemáme a tak jsme usoudili, že když by se tato metoda neosvědčila, nebude to žádná tragédie, přestože by nám to narušilo cestovatelské plány na letošní rok. Nicméně po pár měsících se už nebojím, že by to nefungovalo.

S každým dalším měsícem a změnou bazální teploty jsem si začala více uvědomovat své tělo a svůj přirozený cyklus. Dokázala jsem si konečně představit a pojmenovat to, co se se mnou děje v jednotlivých fázích cyklu, a proč jsem ten či onen den např. lehce hysterická. :-) Nyní už bych dokázala bez měření teploty a informace od přístroje poznat, kdy mám plodné dny, a kdy naopak končí. Ale je skvělé to mít potvrzené i od Pearly.

Ve svém okolí jsem také zaregistrovala názory, že tahle metoda je blbá, protože "chci mít sex, když na něj mám chuť, a ne když mi přístroj řekně, že můžu". V tomto případě všem opakuji, že sex mít můžou, jenom si musí dát nějakým způsobem pozor. Metoda už je na nich...

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

zatím ve fázi testování