Nejnovější recenze ze sekce Zdravotní technika

Přidáno: 27. srpna 2017

Zakoupeno v dětský spánek

• Produkt má náhradní konektor, velmi se tím zjednodušuje noční výměna.
  • Atraktivní samolepky ocenilo především naše dítě.

Přidáno: 22. srpna 2017

Zakoupeno v dětský spánek

Super, po 2.dnech používání to začalo fungovat.Dříve byl syn neustále v noci mokrý,i několikrát za noc.Máme ho nyní 14.dní a z toho byl mokrý jenom 4.krát.Doporučuji.My jsme nadšeni.

Přidáno: 21. srpna 2017

• Funkční (nepotím se na hlavě)
  • Spolehlivý (funguje už přes 3 roky bez jediné závady)
  • Kompaktní (při cestách je neustále se mnou)
  • Pro někoho cena (tu však vyvažuje efekt, který stojí za několikanásobek)

Nyní jsem již 3 rokem ve fázi udržování. Jakmile se malinko začnu potit udělám 2 terapie a pocení je zase na 2 měsíce pryč.

Přidáno: 18. srpna 2017

• Účinnost
  • Nutnost opakování procedur

Ten, kdo nadměrným pocením nikdy netrpěl, si absolutně nedokáže představit, jak moc vám tenhle přístroj změní život. Pro ty, kteří tvrdí, že přístroj nefunguje: NEPONOŘUJTE BĚHEM PROCEDURY RUCE - DRŽTE JE SPÍŠE NA HLADINĚ, U HLADINY JE NEJVYŠŠÍ NAPĚTÍ A TUDÍŽ I ÚČINNOST!

Ověřený zákazník dentimedshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. července 2017

Zakoupeno v dentimedshop.cz

Mám vysoký cholesterol, potřebuji pro svůj klid, provádět průběžné domácí měření, výrobek naprosto splnil mé očekávání, ostatním stejně "postiženým" mohu jendoporučit.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 15. července 2017

(naposledy upraveno 18. srpna 2017)

• Prostě a jednoduše... Vážně to funguje :)!
  • Cena není zrovna lidová zvlášť pokud vezmeme v potaz, jak lacině celý produkt působí

Zdravím všechny dost možná již hodně zoufalé lidi, co mají problémy s nadměrným pocením. Pokud jste jak já, právě pročítáte ty haldy pozitivních recenzí a vyhodnocujete zda věřit a vysolit nemalé peníze za pár drátů nebo ne... Já to riskl a jsem nadšený. Pocení rukou ustoupilo po osmi procedůrách a i když se po nějaké době začalo vracet, stačilo párkrát zopakovat a zase je pokoj. Ano, procedura není zrovna příjemná a ruce jsou po ní začervenalé, ale nic prostě není zadarmo. Vydržte a výsledek se dostaví. Sám jsem byl naprosto zoufalý a teď lituju vlastně jen jednoho... je mi 24 a místo abych si koupil přístroj před pár lety (doktor mi řekl, že nezabere :D), kdy jsem o něm slyšel poprvé, tak jsem vlastně protrápil ty nejlepší léta. Na ruce tedy funguje skvěle... ostatní partie nemám vyzkoušené. Sice se potím hodně (i když jsem na tom po fyzické stránce momentálně poměrně slušně, pořád ze mě zejména při přechodech z různě teplého prostředí teče jako prase), ale na jiné partie jsem zatím nástavce nepořizoval. Jestli vás ale pocení trápí, tak jako mě, nemá smysl váhat. Žijeme jen jednou a těch 10k za zkvalitnění života rozhodně stojí!

Ludmila Ludmila

Přidáno: 12. července 2017

• Naprosto úžasná věc! Velice lituji, že jsem ho nepořídila dříve. Za cca 4 měsíce používání bylo jen pár menších nehod. Nyní již není potřeba vůbec. První dvě noci se díky alarmu vzbudila a šla sama na záchod, což se nikdy předtím nestalo. Vždy spala tak tvrdě, že jí nevzbudilo vůbec nic. Třetí noc se počůrala. Sedmou noc jen trochu a pak byly myslím tak 2 menší nehody. V noci se už vůbec nebudila a nepotřebovala vůbec čůrat. Nechápeme jak je to možné, ale je to tak. Dceři bylo 8,5 roku, když jsme alarm pořídili na doporučení psychologa. Do té doby nic nefungovalo, léky jsem jí nechala napsat, ale odmítla je brát a já o nich také nebyla přesvědčená. Tato jednoduchá věc nám všem pomohla po několika letech trápení. Poslední měsíce jsme ho používali spíše ze zvyku a pro jistotu, ale pomohl podle mého zcela již po jednom měsíci. Všude alarm blahořečím a všem rodičům doporučuji vyzkoušet tuto možnost ještě než začnete s dítětem lítat po různých vyšetřeních a nebo dokonce brát léky. U nás byl efekt znát již první dny. Před alarmem jsme měli nehody téměř každou noc.
  • Po cca 4 měsících se vyskytla závada, prodejce nám během týdne zaslal přístroj opravený.

Úžasná věc, doporučuji všem rodinám co se dlouho a možná zbytečně trápí.

Přidáno: 8. července 2017

Zakoupeno v dětský spánek

• Velice diskretní alar oproti běžným typum alarmů.
  • Vibrace
  • dostatečně dlouhý kabel
  • Huře drží urosenzor
  • U tohoto typu nejde vypnout či stlumit zvuk a požít tak jen vibraci

Beurer PO 40 pulzní oxymetr

Přidáno: 24. června 2017

• Rychlá a zaručená účinnost
  • Téměř bezbolestná procedura
  • Jednoduché použití
  • Vysoká cena, ale lze se zeptat v nemocniních, mívají ho tam

Určitě doporučuji, funguje na 100%, pokud pocení není způsobeno např. štítnou žlázou nebo ledvinami, tedy jiným původem, ale to se většinou nestává.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. června 2017

• Je to věc, která opravdu funguje! Nemám žádnou spojitost s výrobcem, nejsem placený za kladné recenze ale Iontoforéza (a i tento konkrétní produkt) skutečně v mém případě fungují. S nadměrným pocením jsem bojoval spoustu let, vyzkoušel jsem vše, od babských rad typu jablečný ocet a šalvěj až po drahé (a ve většině případů pouze omezeně fungující či naprosto nefunkční) chemikálie. Podle provedení stránek výrobce jsem měl pocit, že jde o něco jako teleshopping Horsta Fuchse (tři zázračné smetáky za cenu jednoho). Proto jsem nejdříve využil možnosti vyzkoušet si Iontoforézu na jedné klinice v Praze a po 7 sezeních (2*10 minut) během tří týdnů ustoupilo pocení v mém případě odhadem o 70-80 %. V situacích kdy jsem měl předtím totálně mokrá záda a mohl jsem ždímat oblečení mám dnes záda a hruď lehce vlhká. Pro mě osobně se jedná o malý zázrak a mrzí mě, že jsem Iontoforézu neobjevil dříve.
  • Výrobek je podle mého názoru předražený, na to, o jak jednoduché zařízení se jedná. Na Internetu se dají najít návody jak si ho vyrobit doma ale je otázkou, zdali se tím chce člověk zabývat a riskovat případné problémy (přece jen, jde o zařízení využívající elektrický proud). Na druhou stranu, porovnává-li člověk ceny podobných výrobků konkurenčích zahraničních značek tak zjistí, že podobně drahé jsou v podstatě všechny.

Máte-li problém s nadměrným pocením, které nemá nějaké zjevné příčiny tak se nebojte Iontoforézu vyzkoušet. Je to drahé, to bezesporu, ale za nejrůznější antiperspiranty a podobná (v mém příadě bohužel nefunkční) řešení jsem vyhodil určitě pár tisíc.

Přidáno: 22. května 2017

• To jak jsem se potil na hlavě se nedá popsat slovy slušnými, seč už se nepotím a zásluhu přisouditi Electro Antiperspirantu musím.
  • Návod nedoržel jsem i plánem individuálním jsem počastovám byl. Jest výchovnými radami veden jsem usušen a nikoli k pocení sveden.

Pocení je věcí milou do toho času, kdy z kůže vaší pot neprýští a na všechny strany necáká. Electro Antiperspirant byl mi nápomocen velmi a jako svůj meč, svou zbroj a oře svého i Electro Antiperspirant je nyní mým neodlučitelným životním postrojem. Doufati budu že dny letní a parné přežiji tak jako boj se saní sedmihlavou a již nikdy do jámy lvové spadnouti nebudu muset. Díky Electro Antiperspirante, díky za život jaký jsem přál si vždy.

Přidáno: 19. května 2017

• Urcite je to to nejlepsi co jsem proti silenemu poceni zkusila.
  • Efekt je opravdu dlouhodoby, klidne i nekolik mesicu (jaro,leto 2 mesice, podzim zima 4).
  • Moznost pouziti kdekoli na tele.
  • Rychly ucinek, ruce suche po tydnu, podpazi a nohy po deseti dnech.
  • Nechapu proc to neni na predpis. Nic tak ucinneho nikdo jiny neprodava a to jsem zkusila naprosto vsechno, vcetne botoxu. Prasky co vas oblbujou na predpis jsou, operace taky a tohle ne? Tenhle stat je fakt na nic.

Electro Antiperspirant mam doma uz vice nez 2 roky. Ted zvazuji koupi te Elite verze, kvuli automatickemu fungovani a abych nemusela dobijet baterky:) Segre jsem koupila ten Sensitive, poti se uplne stejne jako ja a funguje ji to stejne dobre. Da se rict, ze s obema vyrobky jsme naprosto spokojene. Podavat poprve v zivote suchou ruku a nemit problemcane podpazi potem by si mel zkusit opravdu kazdy. Kdybych na zacatku vedela jak moc ucinne tohle zarizeni bude klidne bych za nej dala 5x vic:) To udrzovani je treba nezanedbavat,ale jednou za x mesicu je to naprosto pohode.

Přidáno: 10. května 2017

• FUNGUJE! Je to prvá vec v živote, ktorá mi naozaj zabrala proti poteniu. Potím sa odmalička, pamätám si, že som s tým mala hrozný problém už ako dieťa v škôlke a potom už celý život. Mala som non-stop mokré dlane a chodidlá, bez ohľadu na to, koľko bolo vonku stupňov alebo či som bola pod stresom. Pot zo mňa doslova tiekol aj keď vonku mrzlo a ja som len tak stála na zastávke, bez stresu, bez akéhokoľvek dôvodu na potenie.
  • Aká obrovská pomoc to je si dokáže predstaviť asi len ten, kto si tým sám prešiel. Ľudia, ktorí trpia nadmerným potením dobre vedia, aký to je pocit, keď sa hanbíte niekomu pri zoznamovaní podať ruku, lebo je mokrá. Alebo aké trápne to je, keď sa v autobuse držíte tyče a dolu po nej steká Váš pot a hanbíte sa obzrieť, či si to niekto všimol. Ja som chodila 11 rokov do ZUŠ na klavír a učiteľ ma vždy posielal von, nech si idem umyť ruky, lebo klávesy boli stále mokré...
  • A teraz sa pozrime na nohy. :) Komu sa potia nohy tak ako mne, tak vie, že to nie je len o tom, že sú stále mokré, ale aj o zápachu, ktorý potenie spôsobuje. Celý život som si musela kupovať vždy nové a nové topánky nie kvôli tomu, že by som ich obnosila, ale kvôli tomu že po 2 mesiacoch nosenia už smrdeli tak, že som sa hanbila vyzúvať, keď som niekam prišla. A toto som mala celý život.
  • A napokon podpazušie - pramienky potu stekajúce dolu po rukách boli úplne bežná vec, výjav bol opäť sprevádzaný výrazným zápachom.
  • Teraz mám 28 rokov a electro-antiperspirant používam približne 9 mesiacov a KONEČNE MÁM NORMÁLNY ŹIVOT!
  • Musím uznať, že prístroj je neskutočne drahý. Ja mám verziu electro antiperspirant sensitive + adaptéry na podpazušie a dala som za to dokopy vyše 600 €. Nenormálna suma, až som sa to bála priznať pred známymi, že som za to zaplatila až toľko, ale presvedčili ma dobré recenzie a tiež uistenie, že môžem prístroj v prípade nespokojnosti do 50 dní vrátiť.
  • Keď som rozbalila adaptéry do podpazušia a zistila som, že sú to praobyčajné kuchynské špongie obalené jelenicou a 2 malé pliešky k tomu, skoro ma porazilo a hovorila som si, že TOTO SNÁĎ NEMôŽU MYSLIEŤ VÁŽNE?!?!?! Vypýtať si za 2 hubky a 2 pliešky 60 €. Ale zjavne môžu. :) Pre istotu to majú ošetrené, že tieto ultra-predražené hubky nemôžete vrátiť a teda nemôžete dostať svoje peniaze späť, vraj z hygienických dôvodov. Tie hubky si inak viete vyrobiť svojpomocne zhruba za 2 eurá. :D
  • So samotnou procedúrou to (aspoň u mňa) nebolo vôbec také jednoduché, ako sa písalo na stránke. Očakávala som, že procedúra bude bezbolestná a nebude to nič strašné. Ale opak bol pravdou. Výrobcovia tuším odporúčajú začať na 7mA. Ja som prístroj len zapla a už som mala problém udržať ruky a nohy vo vode. Výkon prístroja bol len 3mA a bolo to neznesiteľné! Hrozne to štípalo a pálilo. Hneď som písala výrobcom, že sa mi to nezdá, že sľubovali, že to takmer nie je cítiť, atď. Tak ma presvedčili, že každý človek je individuálny a nech začnem teda ešte na nižšom výkone. Bola som rozčúlená a sklamaná, ale po pár dňoch som tomu dala znovu šancu. Skúsila som to len na 2,5mA a ruky a nohy som tam udržala len-tak-tak. Stále to bolo hrozne nepríjemné. V priebehu 2 týždňov sa mi podarilo prúd zvýšiť len na 4mA, čo stále nebola ani odporúčaná počiatočná dávka a teda výsledky som po 2 týždňoch nevidela absolútne žiadne a cítila som sa podvedená a okradnutá. Stále som váhala, či mám prístroj vrátiť alebo nie.
  • Rozhodla som sa, že si budem robiť procedúry častejšie, ako je v návode, len s 1-dňovými prestávkami. Teda 2 dni procedúra, 1 deň prestávka. Postupne som jemne, jemne zvyšovala výkon. Zhruba PO 6-7 TÝĎŇOCH som sa dostala na spomínaných 7mA a až vtedy som zaznamenala PRVÉ VÝSLEDKY. Dovtedy som silno pochybovala, že prístroj funguje. Zároveň už prešla lehota na vrátenie peňazí a ja som už nemala inú možnosť, ako si prístroj nechať a pokračovať v procedúrach.
  • Celé to bolo veľmi otravné, nepríjemné a málo efektívne. Každá 1 procedúra bola pre mňa utrpením, keď som celý čas len zatínala zuby a sledovala sekundy na stopkách, len aby to peklo už skončilo. Samozrejme, že mi to zaberalo strašne veľa času, keďže som robila procedúry častejšie, ako bolo predpísané. PO 2 MESIACOCH používania by som odhadla, že sa potenie znížilo o 50%. Rozhodne by som netvrdila, že to zabralo úplne.
  • Uvažovala som aj, že prístroj predám, ale potom som si povedala, že aj tých 50% je pre mňa obrovský pokrok oproti životu, aký som mala predtým.
  • Tak som v kúrach pokračovala a AŽ DNES PO 9 MESIACOCH môžem povedať, že som SPOKOJNÁ S VÝSLEDKAMI.

Prístroj je hrozne predražený a u mňa osobne mala liečba veľmi nepríjemný a zdĺhavý charakter, no s odstupom času môžem vyhlásiť, že funguje a môj život sa zmenil na nepoznanie oproti tomu, čo bývalo predtým.

Objektívne zhodnotenie pri dlhodobom pravidelnom používaní.

Dlane sa mi nepotia VôBEC a stačí mi zopakovať kúru zhruba 2 -krát za mesiac, výkon 13,7 mA. Účinnosť: 100%

S nohami je to horšie, tie sa ešte trochu potia, ale to hlavne preto, že sa mi už nechce robiť si kúry 4-krát za týždeň. Procedúry na nohy si momentálne robím zhruba 4-krát za mesiac, výkon 13,7 mA, a asi je to málo. Potia sa výrazne menej ako predtým, ale stále sú občas trochu vlhké. Účinnosť: 85%

S podpazuším sa mi chce babrať najmenej často a preto sa stále potí viac ako nohy a ruky, ale opäť vidím výraznú zmenu oproti minulosti. Rozhodne mi už nestekajú po rukách pramienky potu. Teraz si robím procedúru tiež zhruba 4-krát za mesiac, výkon 5,3 mA, a nestačí to na to, aby to zastavilo potenie na 100%. Účinnosť: 80%

Ověřený zákazník Diagnosticketesty Ověřený zákazník

Accu-Chek Fastclix odběrové pero

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2017

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Umožňuje snadno nastavit hloubku proniknutí jehly. Po použití lze snadno nastavit novou jehlu, volba, zda to udělat, je na obsluze. To je výhodné u individuálních měření.

Odběrové pero umožňuje optimalizaci nalezení minimálního potřebného otvoru do kůže. podstatně usnadní rutinní měření INR, kde je třeba dodržet časové limity (jinak může dojít i ke znehodnocení chipu). Je šikovné pro klinické i individuální použití.

Ox One GBA 102 přenosný kyslíkový koncentrátor s baterií 90% 5 l

Ox One GBA 102 přenosný kyslíkový koncentrátor s baterií 90% 5 l

Ověřený zákazník Kyslíkové-koncetrátory Ověřený zákazník

Přidáno: 3. května 2017

(naposledy upraveno 3. května 2017)

Zakoupeno v Kyslíkové-koncetrátory

• Plně vyhovuje potřebám nemocných s CHOPN pro převoz autem do zdravotních zařízení - kontroly v nemocnici, zubní ošetření, obvodní lékař a pod
  • Trochu složité je ovládání vypínače pokud je přístroj v obalu
  • Obal by potřeboval ještě jednu kapsu pro el. převaděč 12/220 V

Je to vynikají doplněk k zapůjčenému přístroji na výrobu kyslíku přiděleného lékařem, který je v chodu nepřetržitě po celé dny už 3 roky

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• rychlý
  • jednoduchý
  • měří i tepovou frekvenci
  • zatím nic

Zatím po cca 20-ti měřeních funguje spolehlivě.

Přidáno: 29. dubna 2017

• Pocení zmizelo za 4 dny, není po něm ani známky.

Po několika letech jsem nad pocením díky elektro antiperspirantu konečně dokázala zvítězit, za mě palec nahoru.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25