Nejnovější recenze ze sekce Zdravotní technika

Ox One GBA kyslíkový koncentrátor s baterií 90% 5 l

Ox One GBA kyslíkový koncentrátor s baterií 90% 5 l

Přidáno: 19. dubna 2017

Konečně jsem mobilní.

Přidáno: 7. dubna 2017

• Jednoduche pouziti
  • Dobra cena proti ostatnim
  • Reaguje pri prvnich kapkach moci
  • Dite opravdu vzbudi i pri silnem spanku
  • Dite muze obslouzit pristroj samo
  • Opravdu pomaha

Syn 6let,pres den jsme byli bez plen od 2let s nocnim pomocovanim jsme stale bojovali,od 4,5roku u nefrologa.Lecba homeopatiky,Minirin Melt,Mictonetten,a dvakrat za noc jsme budili na wc.Rano si nic nepamatoval,ze v noci byl na wc.Uspesnost cca 50%,takto 2roky.Ted jen Straterra na ADHD a Mictonetten na noc a alarm.S pomoci alarmu za poslednich 14 dni jen 4mokre noci,pred 6tydny bylo z 14 noci mokrych 7. Mam velkou radost a vsem doporucuji,skoda ze jsem neobjednala drive.Mohli jsme usetrit 2roky casu.Syn se boji aby alarm nezazvonil,ma proto lehci spani a tim padem kdyz potrebuje,tak si dojde.Na wc ho pri pouziti alarmu vubec nebudime.Synovi stouplo sebevedomi:-) vybirala jsem vyrobek na zaklade dobrych recenzi,a schovavam ho pro mladsihi syna kdyby byl potreba:-)

Přidáno: 1. dubna 2017

• Koukam uz druhy den do zrcadla a z cela mi neukapla ani kapicka potu.
  • Kazdy kdo se nadmerne poti by tohle mel mit doma na predpis. Je skoda, ze to neproplaci pojistovny. Na druhou stranu ta investice se tisickrat vrati az poceni zmizi, uvidite o cem mluvim:)

Prvni funkcni vec, kterou jsem kdy v zivote nasel a mohl pouzivat. Navic na obycejny baterky, takze s dobijeckou uz nikomu neplatim nic navic.

Modo-King MA-108 enuretický alarm

Ověřený zákazník dětský spánek Ověřený zákazník

Přidáno: 12. března 2017

Zakoupeno v dětský spánek

• světlo, vibrace, alarm, která se ozve při první kapce
  • klip na uchycení k prádlu by mohl být větší, někdy se uvolní

Přidáno: 11. února 2017

(naposledy upraveno 11. února 2017)

• Funguje, mam ho doma tyden a funguje:)

Dnes poprve v zivote pisu neco do telefonu, aniz bych si musela otirat displej pap. kapesnikem kazdou chvilku. Kdyby mi pred 14dny nekdo rekl, ze mi to pomuze vsadila bych se klidne o milion ze ne, ale fakt funguje!

Ověřený zákazník Neven Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2017

Zakoupeno v Neven

• dcera už nespí tak tvrdě, bojí se, aby jí alarm nezazvonil
  • nevím, jestli se nevrátí do normálu, až přestaneme alarm používat

dceři je 12, v poslední době byly jen 2 suché noci týdně, každý uklidňoval, že se to v menstruaci ztratí, ale ne
zatím spokojenost

Přidáno: 18. ledna 2017

• Mobilita
  • Kanyly pro přívod kyslíku jsou širší, tudíž viditelnější než-li klasické.

Přidáno: 12. ledna 2017

• Jednoznačně funkční řešení které se používají i doktoři a navíc si můžu léčit celé tělo.
  • Pro někoho asi cena.

Používám Electro Antiperspirant Elite spolu s maskou a pocení se mi nevrátilo už pár měsíců. Na začátku to trochu štípe, ale jak pocení zmizne tak to přestane a už to skoro není cítit.

Neznamy Neznamy

Přidáno: 29. prosince 2016

• Rychlé zabírá
  • Snadno se používá
  • Bez bolesti
  • Nepůsobí mi ZATÍM 100% na všechny partie

Zdravím, trpím hyperhidrozou, vyzkoušel jsem všechny antiperspiranty až po Driclor a nic nepomáhalo.
Najednou jsem našel elekto antiperspirant...prvně jsem tomu nedával moc šancí, ale nakonec jsem se rozhodl si ho zakoupit.
Jsem student a jsou to opravdu pro mě velké peníze, ale strašně mi to zatěžuje život.
Potím se tatřka všude...ale nejdůležitější patrie jsou ruce, protože s nimi každý den přicházím do styku a neustále někomu podávám ruku a není zrovna dvakrát příjemné když se na vás podívá se znechucenou tváří...neudělá to dojem.
Rozhodl jsem se koupit si tento elektro antiperspirant, prvních 8 kůr jsem neviděl známky nějakého zlepšení a uvažoval jsem o navráceni produktu, jenže u 9 a 10 kůry se mi najednou přestaly úplně potit ruce - z ničeho nic.
Už mám za sebou 3. týdenní kůru a nohy se mi stále potí, sice méně ale furt je to dost poznat. Uvidíme co bude po skončení kůry za 2 týdny, snad se to zlepší.

Tento produkt opravdu doporučuji všem, kdo se nadměrně potí, nebojte se připlatit za velký peníz, ono se vám to vrátí!:)

Philips Kyslíkový koncentrátor RESPIRONICS EVERFLO

Philips Kyslíkový koncentrátor RESPIRONICS EVERFLO

Ověřený zákazník Vybaveni-hotelu.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2016

Zakoupeno v Vybaveni-hotelu.cz

• Kocentrátor splňuje očekávané.
  • Více hlučný než jsem předpokládala.

Invacare Perfecto 2 kyslíkový koncentrátor dýchací přístroj

Invacare Perfecto 2 kyslíkový koncentrátor dýchací přístroj

Přidáno: 5. prosince 2016

Zakoupeno v Kyslíkové-koncetrátory

nemám jakekoliv připomínky k jednájní prodejce před objednávkou a dopravě a k vlastné dodávce. Používání oxy kondenzátoru je jednoduché. Posouzení jeho výkonnosti a vhodnosti na moje zdraví budu moci provést až po delší době..

• výkonný, přenosný , tichý provoz
  • vyšší cena

vynikající kombinace generátoru O2, ionizátoru vzduchu a možnosti připojení nebulizéru

Edan H100B ruční pulzní oxymetr

Edan H100B ruční pulzní oxymetr

Ověřený zákazník AZ-Medica Shop Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2016

Zakoupeno v AZ-Medica Shop

• funguje dobře
  • ve stojánku lze jen nabíjet, krátký kabel k sondě

OK

Přidáno: 16. listopadu 2016

• Nepotím se+dlouhodobý efekt+lepší sebevědomí
  • Nemá

Electro Antiperspirant jsem si koupil před 5 lety a po celou dobu ho používám jen několikrát za rok. Pokud někdo opravdu trpí nadměrným pocením nohou či rukou tak jako já, jistě chápe jaká to je zátěž a obtěžování se s, pro jiné lidi, naprosto běžnými věcmi. Dají se do něj použít úplně obyčejné tužkové baterie (já mám dobíjecí) a není tak třeba utrácet další peníze. Dříve jsem jsem chodil na botox a cena se opravdu nedá srovnávat. Efekt je navíc v případě Electro Antiperspirantu dlouhodobý v tom nejpravějším slova smyslu. Použiju ho vždycky 2x za sebou v zimě a 4x za sebou v létě a na pár měsíců mám od pocení naprostý pokoj (v létě 3 v zimě cca 5 měsíců), což je naprosto neuvěřitelné. Během let přibyly i adaptéry dopodpaží, které používá manželka, protože se bojí hliníku v klasických antiperspirantech a fám o rakovině. Musím všem doporučit a poradit ať kupují, čím dříve tím lépe. Do puntíku vám změí život k lepšímu.

Ox One Deda kyslíkový koncentrátor s průtokoměrem 96 % 6 l

Ox One Deda kyslíkový koncentrátor s průtokoměrem 96 % 6 l

Přidáno: 8. listopadu 2016

Zakoupeno v Kyslíkové-koncetrátory

• lehký, dobře se přenáší

splnil moje očekávání

SD Diagnostics Lipidocare cholesterolmetr

SD Diagnostics Lipidocare cholesterolmetr

Ověřený zákazník CELIMED Ověřený zákazník

Přidáno: 7. listopadu 2016

Zakoupeno v CELIMED

• Všechno funguje tak jak má

OK

Vision One Spengler oftalmoskop

Vision One Spengler oftalmoskop

Ověřený zákazník www.mixxer-medical.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. listopadu 2016

Zakoupeno v www.mixxer-medical.cz

• Kvalitní, splňuje vše, co jsem očekávala
  • NIC

Kvalitní služby e-shopu, kvalitní produkt

Přidáno: 6. listopadu 2016

• Každou zimu se mi potily dlaně a promrzaly tak až na kost. Po pár použitých Electro Antiperspirantu pocení beze stopy zmizelo a dlaně jsou teplé i ve chladném počasí.
  • Je to dražší než kulička ale zase to funguje:)

Mám ho teprve chvilku ale jsem si jistá že bez něj už nechci žít.

Přidáno: 3. listopadu 2016

Zakoupeno v Kyslíkové-koncetrátory

Již jsem dal vyjádření, a poslal dodatek, který neprošel a tak bych doporučoval podat podrobnější v návodu výklad a přeložit vše do češtiny. Vypínač je přístupný spíše ze spodu než ze strany a není přístupný je-li v obalu - tašce. Při zapnutí v autě na baterii sám se za chvilku vypojí a nejde opět nastartovat. V autě se nedá zapojit tlačítkem vypni a zapni ale musí se použít tlačítko pod nim pro regulaci kyslíku, ale stejně mi zapojení vyplo.

EasyTouch Cholesterolmetr 3v1 + 3 krabičky proužků

EasyTouch Cholesterolmetr 3v1 + 3 krabičky proužků

Ověřený zákazník dentimedshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. října 2016

Zakoupeno v dentimedshop.cz

• Nemůžu zatím srovnat výsledky cholesterolu a kyseliny močové. Nemám podle čeho porovnat. Proto nemůžu zhodnotit objektivně.
  • Glukometr špatně měří hodnoty cukru, značně proměřuje - ukazuje hodnoty mnohem nižší než jsou ve skutečnosti.

Firma, od které jsem nakoupila, byla v naprostém pořádku a nic jí nelze vytknout. Za špatné měření glukometru pracovníci firmy nemůžou. Rychlost objednání a doručení musím jen pochválit.
Pokud by někdo neměl jiný glukometr a spoléhal jen na ten v tomto přístroji, pak bych spíš nedoporučovala, i když nemohu objektivně říci, jestli jiný přístroj rovněž podměřuje hodnoty cukru.
Pokud ovšem nejde uživateli o výsledky z glukometru, pak snad by mohl být přístroj dobrý

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25