Nejnovější recenze ze sekce Zdravotní technika

Přidáno: 8. října 2016

• Nepotím se.
  • Zatím si na to nemůžu zvyknout:)

Mám Electro Antiperspirant Elite a používám ho na pocení ve vlasech a na zádech. Vždycky udělám 4 terapie a vydrží mi to tak měsíc, teď jak spadli teploty tak už je to měsíc a půl takže za mě rozhodně palec nahoru.

Přidáno: 6. října 2016

• Vždycky se mi ruce potily i v zimě a úplně kvůli tomu mrzli. V tomhle počasí je to změna jako blázen. Nejen že se mi ruce nepotí ale jsou příjemně teplé.

Musím doporučit.

Accu-Chek Fastclix odběrové pero

Ověřený zákazník www.lekarna-magnolia.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. září 2016

Zakoupeno v www.lekarna-magnolia.cz

• jedna se o starsi typ,coz jsem zjistil pozdeji.Domnival jsem se,ze je to uz posledni vyrabeny model.U nabidky to nebylo uvedeno

dtto.

Yuwell YX-301 pulzní oxymetr

Yuwell YX-301 pulzní oxymetr

Ověřený zákazník PROMEDIJEK.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. září 2016

Zakoupeno v PROMEDIJEK.cz

Přidáno: 15. září 2016

• Přestal jsem se potit na rukách i nohách.
  • Trošku to na začátku štípe, ale jak pocení zmizelo při udržování už to necítím.

Bál jsem se toho jak čert a teď lituju že jsem to nekoupil dřív.

Přidáno: 4. září 2016

• Není pravda že se potím a už nikdy víc, zázrak jménem Electro Antiperspirant pomohl mi jako nic, bez potu a nervozity radost nyní mám, člověk se bez té choroby necítí tak sám, co mám v básni opěvovat, radši radu dám vyzkoušejte, změňte život, neváhejte, pak slavte jako Dán!
  • Nemá měrku na promile-

Funguje i když pijete, funguje když jste střízlivý, funguje, funguje, funguje:-)

Přidáno: 30. srpna 2016

Používám na hlavu a funguje opravdu dobře. První týden se pocení trochu zvýšilo,druhý už jsem byla skoro v suchu a ve třetím týdnu pocení,které mne obtěžovalo celá léta prostě zmizelo. Teď již jen udržuji 4 terapiemi po sobě a efekt vydrží vždy téměř 2 měsíce. Jsem moc ráda,že jsem si Electro Antiperspirant koupila a musím ho doporučit všem,kteří se potí v obličeji více než je zdrávo.

Přidáno: 26. srpna 2016

• Začal fungovat za dva týdny a drží celé prázdniny.

Nejdřív jsem zašla do nemocnice Královské Vinohrady, jak to mají na stránkách a tam mají tu elitní verzi elektro antiperspirantu, to bylo před prázdninama a jsem celé léto bez jediné kapičky potu na rukách i v podpaží. Myslím, že to za to stojí i když je ta elite verze drahá, tak na podpaží si domů asi koupím sensitive, vychází levněji a na ruce i podpaží se podle té jejich infolinky dá používat taky. Když si vezmu kolik peněz jsem vyhodila za Drilor, který mi jen poleptal podpaží a kolik let jsem ztratila než jsem nalezla tohle, tak mi přijde ta cena jako almužna (i když). Při těch terapiích v nemocnici to ovládala sestra, ale prý to není nic těžkého si ty terapie provádět doma, člověk pak aspoň nemusí do té nemocnice chodit, ale zas jednou za čtvrt roku mi do času tolik nepoleze. No snad to dopadne dobře a bude to fungovat na věky. Anna

Přidáno: 20. srpna 2016

• Snadná obsluha přístroje, dlouhodobý účinek a hlavně dnes je venku opět přes 30 stupňů a nepotím se.

Jak to tady čtu, tak asi budu nosit dříví do lesa. Ale musím to napsat, pokud se nekontrolovaně potíte určitě se elektro antiperspirant pořiďte. Za tu cenu se vyplatí milionkrát!

Přidáno: 22. července 2016

• Rychlý účinek
  • Jednoduchá obsluha
  • Cena, ale to je relativní...

Přístroj používám proti pocení dlaní zatím měsíc podle návodu a zatím funguje. Po prvním týdnu opravdu pocení ustalo. Jsem upřímně nadšená a zvědavá, po jaké době budu muset léčbu opakovat. Asi bych opakovala, co tu už napsali jiní, ale po tolika letech potíží, nervů a "stydění se" s tímto problémem v soukromém životě i v práci, je to fakt úleva! S pořízením jsem váhala kvůli ceně, ale zatím absolutně nelituji. Pokud mám přístroj doma, mohu ho v případě nutnosti a v pohodlí domova použít znovu, aniž bych někam docházela. Mrzí mě, že jsem se nechala tak dlouho (roky) deptat a nezačala ho používat mnohem dřív!!!

Ox One Mini M1 kyslíkový koncentrátor s adaptérem do auta 90% 5 l

Ox One Mini M1 kyslíkový koncentrátor s adaptérem do auta 90% 5 l

Ověřený zákazník Kyslíkové-koncetrátory Ověřený zákazník

Přidáno: 12. července 2016

Zakoupeno v Kyslíkové-koncetrátory

• Pekný dizajn.
  • Skladný.
  • Hlučnosť prijateľná, počuť hl. prebublávanie vody, neruší ani pri sledovaní televízie.
  • Priaznivá cena

Otec je spokojný. Odporúča

Přidáno: 12. července 2016

• PŘI VČEREJŠÍCH HYCECH JSEM BYL NAPROSTO V SUCHU, POUŽÍVÁM NA HLAVU, RUCE, PODPAŽÍ A NOHY.
  • MUSÍ SE TO JEDNOU ZA 2-3 MĚSÍCE OPAKOVAT

NAPROSTO FUNKČNÍ VĚC, KTERÁ Z VODNÍKA UDĚLALA ZPÁTKY NORMÁLNÍHO ČLOVĚKA:-)

Přidáno: 25. června 2016

• male zařízení
  • perfektní

zařízení jsme pořizovali na základě recenzí. Tímto moc děkujeme. Zařízení splnilo svůj účel. Od té doby co ho syn /6 let/ používá, si 3x crknul a alarm okamžitě reagoval, zvuk ho hned probudil a došel se vyčůrat. To bylo první týden a pak už jsme se nepočůrali a po měsíci si sám řekl, že už alarm nepotřebuje a jsme bez počůrání. My jsme s výrobkem byli moc spokojeni. Je jednoduchý a splnilo svůj účel.

Přidáno: 9. června 2016

• Pocení OPRAVDU ustoupí hrozně rychle
  • Prozatím jediná věc, co mi na pocení obličeje a podpaží zafungovala
  • Nutnost terapie jednou za několik měsíců opakovat

Mám Electro Antiperspirant Elite a jsem obrovsky šťastná, že snad budu v létě poprvé v suchu:) Co napsat víc...

Omron MD300C26 pulsní oxymetr

Omron MD300C26 pulsní oxymetr

Ověřený zákazník LAMIMED Ověřený zákazník

Přidáno: 7. června 2016

Zakoupeno v LAMIMED

• krásně malý, přehledný dispey, čitelné, kontrast podsvícení
  • ne

OK

Reakce obchodu LAMIMED

Děkujeme Vám za nákup tohoto produktu. Věříme, že s ním budete dlouhodobě spokojeni.
www.LAMIMED.CZ
Autorizovaný prodejce OMRON

Ověřený zákazník Neven Ověřený zákazník

Přidáno: 4. června 2016

Zakoupeno v Neven

OK

Přidáno: 31. května 2016

• Pocení ustupuje
  • Terapii si děláme doma dva a máme "stejný výsledek"
  • Možnost adaptérů
  • Nutnost terapie celkem často opakovat
  • Nemusí zabírat všem
  • Adaptéry se musí opravdu dobře namočit, jinak terapie nejde vydržet, ale to se musí každý naučit asi sám.
  • Zvyšování intenzity je první šok jak se zapne, potom tak centimetr nic a potom se posune strašně rychle nahoru, takže člověk dostane vždy ránu

Četla jsem spoustu recenzí, které mi přišly bůh ví jak podezdřelé, ale navštívila jsem kožního lékře se svým problémem a ten mě odkázal na to, že ionto děljí u nich na stacionáři. Terapie jsem vyzkoušela a ejhle! Pocení nikde! Poté se samozřejmě začalo vracet, ale na další terapie jsem nešla. Nasštřila jsem si na vlastní stroj, protože tuhle úžasnou věc jsem musela mít doma.

Koupila jsem si přístroj sensitive, ale poté jsem zjistila, že tam kde jsem chodila, měli přístroj druhý, ale dle mého funguje bez rozdílu (samozřejmě má menší možnost procedur)

Jediné z čeho mám strach, tak je to, že přístroj na mě působí tak trochu "lacině", tak mám strach, aby se mi nezničil a to samé si myslím o komforních adaptérech do podpaží, ale koupit si nové je malá cena oproti tomu, než bych se měla opět potit.

Kdo trpí nadměrným pocením a vyzkouší, tak ať věří, že se mu zvedne sebevědomí. Konečně mohu nosit jakékoliv oblečení.

Díky za tento produkt!

Přidáno: 25. května 2016

• Používám elektro antiperspirant na silné pocení téměř celé horní poloviny těla již od roku 2011. Dodnes funguje a účinky se stále jen prodlužují.

Málokdo, kdo netrpí tak silným pocením jako já asi dokáže pochopit jak velká psychická pomoc a nárůst sebevědomí přišel, když jsem začala elektro antiperspirant používat a poprvé pomohl. Chystám se koupit si tu novou elite verzi, protože pokud bude alespoň tak dobrá jako přístroj který mám bezmála 5 let je to investice, která se 100000000000x vyplatí. Chci moc poděkovat, že jste tento zázrak vyrobili a prodáváte, lidem kterým nadměrné pocení ničí život tím dáváte možnost normálně fungovat a žít. Nadosmrti vděčná Jana z Brna.

Přidáno: 12. května 2016

• Funguje strašně rychle. Byla jsem úplně suchá už po 3 terapiích a nepotím se ani teďka když je tepleji, takže splnil má očekávání.

Elektro Antiperspirant mi poradila kamarádka, která ho používá už pár let na podpaží. U mě funguje skvěle na čelo a nohy. Každý kdo ví jaké to je potit se celý rok jako blázen by si tohle měl koupit pocení úplně zmizelo ještě teď tomu nevěřím.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25