Nejnovější recenze ze sekce Zdravotní technika

Ověřený zákazník Nejlevnější Zboží.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2015

Zakoupeno v Nejlevnější Zboží.cz

dobrý

Přidáno: 14. října 2015

• Naprosto skvělý účinek.
  • Dlouhá doba trvání (3-4 měsíce bez pocení).

Potil jsem se celý život ať bylo vedro nebo zima. S electro antiperspirantem je vše absolutně jinak. Ani kapička potu, jako kdyby u mě nadměrný pocení nikdy neexistovalo...Ten pocit když lidem třesete rukou a víte,že to nikoho nevystraší je úžasnej. Můžu s klidem říct,že mi electro antiperspirant změnil život k lepšímu. DOPORUČUJU...

Přidáno: 29. července 2015

• Viz. shrnutí
  • Viz. shrnutí

Já mám doma Elektro Antiperspirant už skoro 5 let, ale až teď jsem si všimla že ho můžu někde na internetu pochválit. Takže lidičky držte se, je to přesně tak jak tady píšou ostatní. Stejně jako jim mi žádný doktor neporadil a byla jsem v podstatě celou pubertu za outsajdra, kluci na mě koukali jak na příšerku (a přitom rozhodně ošklivá nejsem), když mi z rukou kapalo a v podpaží jsem měla kola jak z takovýho toho prahistorickýho kola. Prostě jsem si myslela, že v životě nebudu moct být normální a žít jako ostatní. Pubertu jsem nějak přetrpěla a v necelých 25 letech jsem si na internetu všimla, že se lidi baví o nějakým zázraku na pocení, kterej prý zaručeně funguje. No znáte to, všude toho každej napíše spousty, ale že by něco opravdu fungovalo, na to narazíte jen párkrát v životě. Jenže když vám nic nezbývá, tak strach jde stranou a já si Elektro Antiperspirant koupila domů. První terapie štípala jak blázen, až pak jsem si přečetla návod a zjistila, že když mám na rukách ranky ať je trošku přemáznu krémem a ono to přestane. Tak jsem se namázla radši celá a štípání přestalo, jenže po 14 dnech jsem pořád nebyla v suchu a tak jsem jim histerčila na tý infolince co to prodávaj za šunt a milá jsem rozhodně nebyla. Tak se mě ptali na pár otázek a jedna z nich jestli se před tou terapií nemažu. Tak říkám opatrně, no ano, mažu aby to neštípalo. Tak mi vysvětlili, že mazat musím jen tu ranku, protože jinak ta mastnota odpudí tu vodu a nefunguje to. Tak jsem to teda zkusila a za 3 dny jsem byla v absolutním suchu. Připadala jsem si tenkrát jako blbec, že jsem se tak chovala a tak jsem nic pozitivního nenapsala až do teď. Musím říct, že mi Elektro Antiperspirant od základu změnil život, jsem sebevědomější, o chlapy už rozhodně nouzi nemám, cítím se jak kdyby ze mě tahle krabička shodila ne kámen, ale celou horu břímě která mi svazovala život. Jsem neskutečně vděčná, každému, kdo mi pomáhal na začátku a lidem kteří ho začali vyrábět. Skoro se mi nechce věřit, že něco takovýho je z ČR. Dííííííky!!!

Přidáno: 27. července 2015

• Nepotim se už měsíc
  • můj doktor to vůbec neznal a prd mi poradil, mohl jsem to používat už léta

Shrutí je takové,že se nepotim už 1 celý měsíc od nákupu electro antiperspirantu. Po 16 letech to považuju za malej zázrak:-)

Přidáno: 21. července 2015

• Nevím jak je to možné, ale díky přístroji se nepotím na rukách, nohách ani v podpaží ani v tomhle skleníku, který venku poslední dny panuje. Zbytek těla se mi potí normálně, ale tam kde jsem se předtím potila opravdu hodně mám krásně sametovou nepromáčenou kůži.

Potím se od malička, co si pamatuji tak jsem ani ve škole nebyla schopná napsat něco na papír aniž bych ho úplně nepromáčela. Celý život mě pocení ničilo hlavně v psychické rovině a po dětech se to ještě zhoršilo. Nevím co bych dneska bez elektro antiperspirantu dělala.Kdo se hodně potíte určitě to zkuste, je to opravdu zázrak který dokáže změnit život k lepšímu.

Přidáno: 20. července 2015

• Je vedro jako v pr...... a já se ani trochu nepotim!!!!!!!!!!

Viz. pro!

Přidáno: 13. července 2015

• V těhle vedrech neocenitelný pomocník. Obrovský kruhy v podpaží zmizeli ani nevím jak.
  • Nenarazil jsem na něj dřív.

Na podpaží funguje.

Přidáno: 9. července 2015

• Teď jsem se vrátil ze Španělska, kde bylo skoro 45°C ve stínu a z rukou mi neukápla ani kapička potu.

Zbavit se pocení rukou = electro antiperspirant!

Modo-King MA-108 enuretický alarm

Modo-King MA-108 enuretický alarm

Ověřený zákazník Neven Ověřený zákazník

Přidáno: 26. června 2015

Zakoupeno v Neven

• malé zařízení
  • budí i vibracemi
  • vysoký tón budíku
  • zbytečně dlouhý kabel od senzoru k budíku

Zařízení plní svůj účel. Od té doby co ho syn používá, se nikdy nepočůral tolik, že by bylo třeba prát postel. Při prvním úniku moči zařízení ihned reaguje.

Přidáno: 17. června 2015

• Vše OK, ruce ani nohy se mi nepotí už 2 měsíce.

Funguje.

Ověřený zákazník Tercio.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. června 2015

Zakoupeno v Tercio.cz

• Zařízení je pěkné
  • Nefunguje, za cenu 1ks v česku se dají koupit 3ks na ebay i s dopravou, realizoval jsem.

Produkt dobrý, byť před prodejem netestována funkčnost. Zkrátka "Made in China".

Přidáno: 9. června 2015

• Ty vedra co byly o víkendu ze mě neukápla ani kapička potu a takhle to jde už od Vánoc jen sem čekal až bude pořádně horko, protože v zimě se tak nepotim. Takže teď můžu směle prohlásit že elektro antiperspirant funguje:-)
  • Trochu nezvyk, že se nepotim.

Továrna na pot, tohle by mě asi charakterizovalo nejlíp. Crčela mi voda z čela, ruk, podpaždí a noh a teď nic, vůbec ani malinká kapička potu. Všude se potim normálně a tam,kde sem se potil hodně se nepotim vůbec. B.O.M.B.A!!!!

Přidáno: 5. června 2015

• Mám ji doma měsíc a tyhle vedra co jsou venku mi nedělají nejmenší problém.
  • Neznala jsem ho dřív.

Nejdříve jsem se bála jestli vůbec bude fungovat, protože mi z rukou i nohou opravdu teče od školky jako kdybych byla dcera vodníka:-/ Ale dneska jsme venku měli přes 30°C a mám dlaně i nohy naprosto v suchu. Moc Vám děkuji, změnili jste mi život. Anna

Ox One Power kyslíkový koncentrátor 90% 6 l

Ox One Power kyslíkový koncentrátor 90% 6 l

Ověřený zákazník Kyslíkové-koncetrátory Ověřený zákazník

Přidáno: 5. června 2015

Zakoupeno v Kyslíkové-koncetrátory

• pomáhá při nedostatečném okysličování krve

pomáhá při bolestech hlavy, při dušnosti
v Ostravě nepostradatelný

EasyTouch Cholesterolmetr 3v1 + 3 krabičky proužků

EasyTouch Cholesterolmetr 3v1 + 3 krabičky proužků

Ověřený zákazník dentimedshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. května 2015

(naposledy upraveno 4. května 2015)

Zakoupeno v dentimedshop.cz

Mohu všem jen doporučit!

Přidáno: 17. dubna 2015

• Opravdu hodně pomohl celé naší rodině s pocením na horní části těla,od obličeje, přez podpaží i na dlaních.

Teprve před pár lety jsem se dočetla,že je nadměrné pocení dědičné,do té doby jsem se snažila celou naší rodinu léčit čaji a různými mastičkami. O Elektro antiperspirantu jsem četla poprvé na internetu a podstoupila kůru u paní doktorky Fialové s sanatoriu. K mému překvapení bylo pocení úplně pryč už po druhé aplikaci,což mi ušetřilo nemalé peníze a tak jsem nám přístroj pořídila domů všem i s všemi adaptéry. Celá rodina mi teď říká šamanko,že jsem je dokázala vyléčit sama a tak rychle:-) Jestli se opravdu hodně potíte určitě tenhle přístroj zkuste,opravdu pomáhá a ten život bez pocení opravdu stojí za to.

Přidáno: 13. dubna 2015

(naposledy upraveno 13. dubna 2015)

• POMÁHÁ, POMÁHÁ, POMÁHÁ! Konečně mi něco pomohlo!

Používám sadu elektro antiperspirant na ruce a nohy přesně 7 dní a pocení je pryč.

Ox One EGET přenosný kyslíkový koncentrátor s baterií 30% 3 l

Přidáno: 25. března 2015

• rychle načte hodnoty
  • čitelný display
  • přesný
  • nemá bluetooth na přenos dat

Srovnání dat tepu s tlakoměrem odpovídá, takže minimálně přesnost v této oblasti je zaručena. Informace o okysličení krve snad také.

Přidáno: 15. března 2015

• Funguje jak má.

Koupil jsem si ho minulý týden ve středu a dnes ráno se mi absolutně nepotí ruce ani nohy. Postupoval jsem podle návodu 2x terapie, 2x terapie, 2x terapie s těma pauzama a vždycky byly končetiny o trochu sušší. Konečky prstů se přestaly potit jako poslední, plosky dlaní se nepotily už asi po 3 těch terapiích. Takže co se týká rychlosti je to super:) Teď uvidim jak dlouho to vydrží. Předtím jsem zkoušel masti typu driklor, excipial, apod a nic. To se vždycky jen rozpatlalo do toho potu a nevsáklo se to do kůže, takže to v podstatě ani fungovat nemohlo. Ten přístroj je s účinností úplně někde jinde.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]