Nejnovější recenze ze sekce Zdravotní technika

Přidáno: 6. května 2016

• opravdu první smysluplná věc na nadměrné pocení v životě co znám

Za chvíli se hraje hokej, takže krátce---funguje to jako nic jinýho, jak se budete potit jak blázen nic jinýho vám ani pořádně nezbejvá a letim do sportíku. ČEŠI DO TOHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přidáno: 2. května 2016

• Mám ho teprve první tejden,ale asi funguje,celkově se míň potim. Uvidim jak to bude dál.
  • Škoda,že nestojí jak old spice.

Ale jo,pokud to takhle pude dál,tak si to te plnej počet zaslouží.

Přidáno: 28. dubna 2016

Zakoupeno v Neven

• alarm jsme objednali,protože jsme nechtěli zatěžovat dcerku hormonálními léky,zatím máme odzkoušený týden a jelikož mi děti omarodily,přerušili jsme na chvíli aplikaci
  • alarm je spolehlivý,po 8.aplikacích se nám podařilo 7 nocí suchých,což je pro nás po letech velikým úspěchem
  • vím,že tento problém nevyřešíme ihned,ale každčká noc bez"nehody" je pro nás odměnou

-vydržíme a doufejme,že nakonec budeme díky alarmu úspěšní
-jinak aplikace jednoduchá,vše uživatelsky dobré

Přidáno: 27. dubna 2016

• Pokud se potíte na hlavě, určitě to zkuste. Pocení úplně ustoupilo po 14 dnech a do teď se navrátilo, a to jsem přístroj dostala jako dárek pod stromeček.

Pocení hlavy je pryč, snad nadobro:-)

Přidáno: 20. dubna 2016

• Po několika letech hledání jsem konečně našel něco co funguje na extrémní pocení rukou a čela. Nikdy by mě nenapadlo, že to bude stroj:-) funguje opravdu na jedničku!
  • Počkám jestli něco nenajdu, ale prozatím je vše jak má být.

Mám tu Elite verzi, spolu s adaptérem na čelo. Na ruce používám ty nádobky, který vzniknou když se rozloží ten dodanej kufřík. Na čelo jsem terapie dělal téměř 2 týdny a pocení postupně mizelo, až zmizelo úplně, tam je ta terapie rychlejší jedna trvá 10minut. Ruce byly rychlejší, pocení zmizlo už první tejden, ale jedna ta terapie trvá lehce přes 20 minut. Přístroj dělá všechno automaticky a je jak na baterky, tak do zásuvky. Můžu si vybrat. Prostě to stačí zapnout a koukat na bednu:-) všecko to dělá za mě. Prozatím se nepotím něco přes měsíc, uvidíme jaký to bude v létě, teď když je kolem 10°C maximální spokojenost.

Přidáno: 17. března 2016

• Jednoznacne mi tento pristroj take zmenil zivot.Je to uzasny pocit neotirat si ruce,kdyz nekomu podavam ruku nebo pri rizeni,kdy se mi po vetsinu casu valil pot z dlani.Ted uz je to,uplne jinak.Po sesti procedurach,ktere mi teda nebyly vubec prijemne,jelikoz mam citlivou pokozku a sem tam nejaka zaderka nebo oderka,poceni ustoupilo,ale uplne.Ze zacatku se mi poceni trochu zhorsilo,a ta elektrolazen desne palila a brnela,ale vse jsem vydrzela a za to, to stalo.Urcite se nebojte do toho investovat.

Tem co maji obavy jako ja ze zacatku a precetli negativni recenze na tento pristroj,doporucuji at to hodi za hlavu a risknou to.Ten pocit je vazne k nezaplaceni.

Přidáno: 14. března 2016

• Nepotím se v podpaží, ani na končetinách
  • Účinek zatím 2,5 měsíce (od Vánoc).

Kdo kdy trpěl opravdu silným a nezastavitelným pocením tohle musí prostě a jednoduše zkusit. Mám tu sadu pro končetiny a nikdy mi nic tak nepomohlo. Na začátku to trvalo asi 14 dní, v půlce ledna nebyla po pocení ani známka a do dneška se nevrátilo. Těším se na první léto, kdy nebudu vypadat jako kdybych vylezla z vody:-)

Beurer PO 30 pulzní oxymetr

Beurer PO 30 pulzní oxymetr

Ověřený zákazník Diagnosticketesty Ověřený zákazník

Přidáno: 11. března 2016

Zakoupeno v Diagnosticketesty

žádné nedostatky jsem neshledal

Přidáno: 7. března 2016

• Poprvé v životě jsem našel něco co funguje. Ještě teď tmu nemůžu věřit. Ruce i hlavu mám naprosto v suchu. Lidi jděte do toho!!!!!!!!!

FUNGUJE PŘESNĚ TAK JAK VŠICHNI PÍŠOU, JE TO SNAD TO NEJLEPŠÍ CO MĚ V ŽIVOTĚ POTKALO.

Schulke & Mayr Desam Extra 1 l

přípravek je velmi účinný

Omron EKG HCG-801-E

Omron EKG HCG-801-E

Přidáno: 6. února 2016

• Spolehlivý a vypovídající, na baterie vydrží velmi dlouho

jako dědek kořenář toto využívám poměrně často a doporučuji to do ordinací všech lékařů i zkušenějších pacientů

Ox One EGET přenosný kyslíkový koncentrátor s baterií 30% 3 l

Ox One EGET přenosný kyslíkový koncentrátor s baterií 30% 3 l

Ověřený zákazník Kyslíkové-koncetrátory Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2016

Zakoupeno v Kyslíkové-koncetrátory

• možnost volného pohybu mimo domov

viz oddíl pro

EasyTouch Cholesterolmetr 3v1 + 3 krabičky proužků

EasyTouch Cholesterolmetr 3v1 + 3 krabičky proužků

Ověřený zákazník dentimedshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. ledna 2016

Zakoupeno v dentimedshop.cz

• měření kyseliny močové nefunguje. Hodnoty jsou při 3 měřeních za sebou rozdílně třeba i o 500 jednotek.

Přidáno: 10. ledna 2016

Zakoupeno v Neven

• budí to dceru(5 let) na čůrání...z 1-3 pročůraných prostěradel za noc je 0-1...vzbudí ji to ve chvíli cvrnknutí do kalhotek
  • obslouží se při nehodě i sama
  • VYSPÍM SE!!!:-)
  • když je čidlo více zasaženo vlhkostí, špatně se vysušuje

SPOKOJENOST...každé ráno dcera vstávala mokrá a teď je vidět velké zlepšení hlavně na psychice...tuto nedozrálost má po otci (přestalo mu to cca v 9 letech), tak aspoň tímhle přístrojem jí ulehčím (pilule do ní rvát nechci!!!)

Beurer PO 80 pulzní oxymetr

Beurer PO 80 pulzní oxymetr

Ověřený zákazník Diagnosticketesty Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2015

Zakoupeno v Diagnosticketesty

zajímavé

Přidáno: 6. prosince 2015

Zakoupeno v Neven

• Hned první noc si syn jen dvakrát "cvrnknul", místo aby byl dvakrát celý mokrý. A to je jeho hlavní problém ten, že moc tvrdě spí a na vyčurání se nedokáže probudit.
  • I po týdnu používání jsem moc ráda, že jsme se do alarmu pustili. Jednou byl sice mokrý úplně, ale jednou zase byla na slipech jenom malá kapka. Myslím, že se vzbudil dřív, než alarm začal vůbec pípat.
  • Nic, "řve" tak akorát, že utne čurání malému a vzbudí mě, ale nevzbudí jeho sestru, která má taky tvrdší spaní. Přitom ještě "vrní", perfektní kombinace.

Alarm dělá přesně to, co má dělat a co jsem od něj očekávala. Synovi je devět let a teď teprve začínám doufat v první suchou noc...

Přidáno: 23. listopadu 2015

• Sedím v práci a poprvé za život se mi nepotí ruce.

Mám tu sensitive verzi - funguje.

Přidáno: 22. listopadu 2015

• Mám doma Elektro Antiperspirant už od roku 2011 a pořád skvěle funguje, absolutně mi změnil život k lepšímu a už se nemusím bát, že mě kvůli mé nemoci okolí odsoudí.
  • K napsání chvály jsem se nedostala dříve, moc se omlouvám, jako matce 3 dětí mi moc času nezbývá.

Elektro Antiperspirant mi obrovsky pomohl a změnil život k lepšímu. Za chvíli přijdou Vánoce a když si vzpomenu, jak mi vždycky v zimě mrzly ruce i nohy, protože byly pořád promáčené jsem vděčná ještě více. Jestli pocením trpíte opravdu hodně a věřte mi, že já jsem se potila tak, že za mnou na zemi zůstávali mokré stopy i když jsem měla ponožky, tak elektro antiperspirant kupte, používejte a za pár dní se vám změní život jako mě. Spousta reklamních taháků je jen o tahání peněz z nemocných lidí jako jsem já. Tenhle přístroj ale funguje na jedničku, nikomu nic neplatíte, používáte ho v klidu doma a jen dobíjíte tužkový baterky. Jsem moc šťastná, že ho mám.

Přidáno: 20. listopadu 2015

• Za mě mohu potvrdit, že opravdu funguje. Celá hlava mi vydrží na jedno udržování cca. 6 týdnů v suchu.

Jednoznačně účinné řešení nadměrného pocení, narozdíl od jiných opravdu funguje.

Přidáno: 27. října 2015

• Objednal jsem si ho minulý týden v úterý, ve středu mi přišel a ted jsem vstal do práce a ruce mám úplně v suchu.

Funguje.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25